C h o mu t o v – Levhartice do devatenácti let v šestadvacátém kole extraligy porazily HB Basket Praha.
Extraliga Ž U19
26. kolo, 3. 4. 2022

69:67

25:21,11:17,17:13,16:13

BK Levhartice Chomutov HB Basket Praha

Chomutovské basketbalistky na pražské sokyně dobře nastoupily a už od úvodních minut střádaly přes několik nerozhodných okamžiků drobnými krůčky vedení, které se po první části zastavilo na čtyřech bodech. Následující desetiminutovka více vyšla hostujícím hráčkám, které umazaly celé manko a ještě překlopily skóre na svou stranu.

Poločasovou přestávku strávila družstva za stavu 36:38, stejný rozdíl dvou bodů ukazovala světelná tabule i po třech čtvrtinách, v tu dobu už však ve prospěch Levhartic. V závěrečné části se Chomutov dostal za pouhou minutu do vedení osmi bodů, jenomže urputné soupeřky využily výpadku v domácí ofenzivě a skóre do poloviny otočily. Úplný závěr už patřil svěřenkyním Petra Tremla, které zvítězily 69:64.