C h o m u t o v – Levhartice do devatenácti let podlehly ve dvaadvacátém kole extraligy brněnským Žabinám.
Extraliga Ž U19
22. kolo, 6. 3. 2022

77:83

15:18,24:24,19:22,19:19

BK Levhartice Chomutov Žabiny Brno

Levhartice nenastoupily do utkání ideálně, jelikož rychle prohrávaly o šest až osm bodů. Závěr úvodní části jim však vyšel a sérií košů se dostaly k průběžnému stavu 15:18. Ve druhé části zápasu se chomutovské basketbalistky dostaly až k nerozhodnému skóre, které však Žabiny opět převrátily na svou stranu.

Poločasovou přestávku strávila družstva za stavu 39:42. Po návratu na palubovku se duel dál nesl ve vyrovnaném duchu a Brno si hlídalo vedení, o které za celé třetí dějství nepřišlo. Navíc vstup do závěrečné čtvrtiny Levharticím nevyšel, takže po dalších dvou minutách prohrávaly o třináct bodů. V závěru se snažily manko umazávat, ale dostaly se pouze k finálnímu výsledku 77:83.