P r a h a / C h o m u t o v – Levharti do devatenácti let ve čtrnáctém kole celostátní ligy vykradli b-tým pražských Tygrů.
Liga M U19
14. kolo, 19. 12. 2021

56:84

9:24,16:23,12:24,19:13

Tygři Praha B BK Levharti Chomutov

Podobně jako v sobotu začalo utkání ve prospěch áčka Tygrů, tentokrát se radovali Levharti, kteří vedli po úvodních deseti minutách o patnáct bodů. Ve druhé čtvrtině už se hra srovnala, i přesto svěřenci Petra Drobného postupně navyšovali své vedení. Poločasovou přestávku tak mužstva přečkala za stavu 25:47.

Po návratu na palubovku byli Levharti dál při chuti, takže se potřetí dostali přes dvacet nastřílených bodů při dvanácti inkasovaných, výsledkem byl takřka dvojnásobek bodů pražského soka. Závěrečnou část jako jedinou tygří bečko ovládlo, jenomže pouze o šest bodů, což už na vítězství Chomutova nic nezměnilo.