Mladší minižákyně U12 doma odehrály 2 zápasy s týmem Válečnic z Děčína.
10. kolo, 10. 2. 2024

62:59

9:17, 21:26, 38:44

BK Levhartice Chomutov Válečnice Děčín

O minulém víkendu nás čekal souboj o 2. místo v oblastním přeboru mladších minižákyň. S týmem Válečnic z Děčína jsme před sobotními zápasy měly bilanci 1:1, kdy rozdíl ve skóre obou zápasů na palubovce Děčína nepřesáhl 5 bodů. I v domácím prostředí jsme se se soupeřkami tahali o každý bod. V prvním zápasejsme byly o krůček vzad až do poslední čtvrtiny, kdy se nám v posledních minutách povedl parádní obrat, potvrzený chladnokrevně proměněnými šestkami Elišky Řezníčkové a mohly jsme tak slavit vítězství 62:59! Radost jsme měly velikou, naopak některé soupeřky v čele s kapitánkou Děčína porážku nedokázaly přijmout a nepodaly našim hráčkám po zápase ruku.

Ve druhém zápase jsme se do 3. čtvrtinysoupeřek držely, v poslední čtvrtině nám ale došly síly. Chyběly nám centimetry i kila, což se na konci výrazně projevilo a ze druhého zápasu si tak odnášíme porážku 48:68. I tak si holky zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení a také za to, že porážku dokázaly sportovně přijmout a pogratulovat soupeři k vítězství.