Levhartice 0
Aritma Praha 0

Základní část ligy zakončily juniorky U19 domácí výhrou nad Aritmou Praha a z prvního místa postoupily do finálové skupiny. Proti poslednímu týmu tabulky ale nepodaly optimální výkon. Povedla se jim jen třetí čtvrtina, především její poslední šestiminutovka, kterou vyhrály 24:7. Zhruba patnáctibodový náskok si pak Levhartice držely až do závěrečného klaksonu. "Soupeř s námi držel třináct minut krok, než jsme mu odskočili. Povedlo se nám pár rychlých protiútoků, ale zase nás trápila obrana. Ve finálové skupině by takovéhle výkony nestačily," zdvihl varovný prst trenér Tomáš Eisner. "Za čtrnáct dní začínáme v Brně a Olomouci, takže hned zostra," dodal.
Liga juniorek U19 BK Levhartice Chomutov - Aritma Praha 80:65 (20:21, 50:33, 63:53). Sestava Chomutova: Ceralová 27b., Hrabovská 24b., Nováková V. 10b., Běloušková 8b., Hartmanová 6b., Sýkorová 3b., Mešková 2b., Najmanová, Drobná, Gottwaldová.