Levhartice 0
Kralupy 0

Mladší žákyně U14 dnes završily úspěšný víkend vítězstvím nad Kralupy. Zápas měl přitom velmi podobný průběh jako ten sobotní. Levhartice si vypracovaly až 11bodový náskok, ale Kralupy ještě ve druhé čtvrtině vyrovnaly. Zlom přišel ve třetí čtvrtině, kdy domácí hráčky ovládly palubovku a vytvořily si náskok, který pak už jen navyšovaly. "V první půli jsme se přizpůsobili soupeři, nebyli jsme agresivní, nefungoval nám obranný doskok, v útoku jsme neměli pohyb hráčů i míče a nedávali jsme jednoduché koše. Od poloviny třetí čtvrtiny jsme zvýšili agresivitu a zrychlili hru a postupně jsme začali hrát to, co chceme," řekl trenér mladších žákyň Ondřej Matýs s tím, že od příště se jeho svěřenkyně musejí probouzet dřív.
Liga mladších žákyň U14 Levhartice Chomutov - Junior Kralupy 66:37 (15:6, 29:25, 44:33). Sestava Chomutova: Kloudová 16, M. Staňková 13, A. Kočí 7, Bittnerová 6, Choroušová 6, Čermáková 6, Hrbková 5, Koudelková 4, K. Kazdová 2, B. Doležalová 1, Žatecká, K. Vávrová.