Levhartice U13 0
Lovosice 0

Levhartice U13 se se soutěžním rokem 2018 rozloučily dvojzápasem s Lovosicemi, které byly v tabulce se ztrátou dvou bodů jen o příčku níž. Ale vyrovnané zápasy to nebyly, Levhartice naprosto dominovaly především v tom prvním. Zahájily ho impozantní první čtvrtinou 27:0, na začátku druhé vedly už 32:0 a i v dalším průběhu toho zejména pod vlastním košem soupeřkám dovolily jen minimum. "První utkání bylo super, holky podaly hodně dobrý výkon. Na Lovosice vlétly jako uragán, hrály s velkým nasazením, výborně zápas odehrály hlavně v obraně, jen ve čtvrté čtvrtině se trochu zasekly střelecky, do puntíku plnily pokyny," chválila trenérka Jitka Jančáková.
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Levhartice Chomutov - ASK Lovosice 76:8 (27:0, 40:6, 66:8). Sestava Chomutova: Čermáková 23, Kloudová 14, Salačová 13, Schmidtová 8, Bozděchová 6, Drtíková 4, A. Krstičová 2, Vyskočilová 2, S. Krstičová 2, Sekáčová 1, Tranžíková 1, Pěničková, A. Strádalová, Národová, Jančárková.