Levhartice 0
SBŠ Ostrava 0

Starší žákyně U15 bojují ve skupině vyrovnaných týmů o co nejlepší umístění v extralize a závěr jim zatím vychází. Proti Ostravě ale neměly nic jistého do třetí čtvrtiny, v jejíž druhé minutě se Moravanky přiblížily na kritické tři body. Následující pasáž ale Levhartice vyhrály 22:1 a postavily tak základ k dalšímu vítězství, které je posunulo blíž ke kýžené třetí příčce. "Začátek byl nahoru dolů, nám chyběla koncentrace. Ale když jsme zrychlili hru, dělalo to soupeři velké problémy. Ve třetí čtvrtině, kdy se Ostrava dostala na minus tři body, jsme si vzali time out a po něm jsme se srovnali, soupeři jsme odskočili a náskok jsme si pak udržovali až do konce," připomněl stěžejní okamžiky utkání trenér Ondřej Matýs.
Extraliga starších žákyň U15 Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava 69:44 (16:13, 33:24, 56:32). Sestava Chomutova: Kadlecová 19, Jorová 14, Peterková 14, J. Staňková 11, Blahová 5, Kloudová 3, N. Strádalová 2, Kordaničová 1, E. Staňková, M. Staňková, Krešne.