Levhartice 0
BK Havířov 0

Naše starší žákyně dnes uzavíraly extraligu domácím utkáním s Havířovem. Povedený úvod pod taktovkou Martiny Blahové jim vynesl devatenáctibodové vedení. To se sice v úvodu druhé půle ztenčilo na osm bodů, ale patnáctibodová šňůra znovu dodala Levharticím klid. Zápas se v poslední čtvrtině dohrával, konečné vítězství Chomutov posunulo v tabulce extraligy na vynikající třetí místo. "Dnes jsme hráli se širší rotací. Jsme spokojení, po tvrdé práci jsme v extralize třetí, což je úspěch. Teď se chceme kvalitně připravit na mistrovství republiky, kde si to chceme především užít," uvedl dobře naladěný trenér Ondřej Matýs.
Extraliga starších žákyň U15 Levhartice Chomutov - BK Havířov 83:66 (23:14, 41:28, 72:47). Sestava Chomutova: Kadlecová 23, Blahová 19, Peterková 12, Jorová 10, J. Staňková 6, N. Strádalová 3, Krešne 3, E. Staňková 3, M. Staňková 2, A. Kočí 2, Kordaničová, Kloudová.