Levhartice U13 0
Sadská 0

Do Národního finále starších minižákyň U13 dnes Levhartice vstoupily zápasem se Sadskou. Oba týmy se soustředily na bránění, a tak na obou stranách přibývaly koše jen zvolna. Na chomutovské straně skóre rostlo přece jen o něco víc, přesto se o významnějším vedení Levhartic dalo mluvit až v průběhu třetí čtvrtiny. Bodová série v úvodu čtvrté čtvrtiny jim dodala klid a důležitý zápas dovedly do vítězného konce. "Bylo vidět, že šlo o první utkání. V přeboru nám to šlo samo a tady jsme měli respekt. Zápas byl z obou stran nervózní, moc bodů nepadalo a do třetí čtvrtiny se skóre tahalo. V úvodu čtvrté čtvrtiny jsme dali pár jednoduchých košů, padly nám i nějaké šestky, z hráček spadla nervozita a závěr už byl poklidný," okomentovala utkání trenérka Jitka Jančáková.
Národní finále starších minižákyň U13 ŠBK Sadská - Levhartice Chomutov 30:49 (7:13, 19:23, 23:31). Sestava Chomutova: Bozděchová 12, Kloudová 11, Čermáková 11, Salačová 4, Bittnerová 3, Pěničková 3, Tranžíková 2, Schmidtová 2, M. Staňková 1, A. Strádalová, Jančárková, A. Krstičová, S. Krstičová, Sekáčová.