Levhartice U13 0
Ústí nad Labem 0

Také v odvetě proti druhému Ústí měly Levhartice U13 hru pevně ve své moci a až na trestné hody (3 z 20) to dokázaly vyjádřit i střelecky, proto po třech čtvrtinách vedly 49:16. V poslední části už polevily, přesto si připsaly šestnácté vítězství v řadě a s předstihem se staly vítězkami oblastního přeboru. "První čtvrtina byla super, i proto, že nám to znovu začalo padat. Závěr zápasu ale opět potvrdil, že neumíme hrát celých 32 minut, v poslední čtvrtině se totiž už jen dohrávalo," vyzdvihla nejlepší i nejhorší pasáž utkání trenérka Jitka Jančáková.
Oblastní přebor staších minižákyň U13 Levhartice Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 51:22 (21:6, 34:14, 49:26). Sestava Chomutova: Kloudová 10, Schmidtová 8, Bozděchová 8, Bittnerová 7, Čermáková 6, A. Strádalová 4, Jančárková 4, Vyskočilová 2, A. Krstičová 2, S. Krstičová, Salačová, Sekáčová, Tranžíková, Drtíková, Národová.