Levhartice U13 0
Lovosice 0

Starší minižákyně U13 se z pozice jasného lídra oblastního přeboru jely poměřit s vrstevnicemi do Lovosic. Přestože tabulkový rozdíl mezi soupeři je pouhá dvě místa, výkonnostní je mnohem větší. V prvním utkání Levhartice v úvodu naznačily své možnosti, ale vzápětí si reputaci pošramotily ve druhé čtvrtině. Pak už ale měly zápas pevně ve své moci a nakonec vyhrály o 51 bodů. "Po povedeném vstupu do utkání následovala hrůzostrašná druhá čtvrtina. Druhý poločas si holky ale reputaci napravily," řekla k zápasu trenérka Jitka Jančáková.
Oblastní přebor starších minižákyň U13 ASK Lovosice - Levhartice Chomutov 22:73 (6:23, 16:31, 19:49). Sestava Chomutova: Čermáková 18, Salačová 16, Bittnerová 8, Bozděchová 8, Vyskočilová 8, S. Krstičová 4, A. Strádalová 3, Jančárková 2, Tranžíková 2, Drtíková 2, A. Krstičová 2, Sekáčová.