Levhartice U13 0
Litoměřice 0

Druhý zápas probíhal ve stejném duchu jako ten první, jen nástup domácího družstva byl ještě drtivější, po první čtvrtině vedlo 20:1, v polovině druhé 34:1. Přestože domácí trenérky ve druhém poločase nechávaly ve větší míře hrát své nejmladší svěřenkyně, i šestý mistrovský zápas Levhartic U13 skončil vysokým vítězstvím. "Když holky vedly o hodně, občas se nechaly obehrát v situaci jedné na jednu, občas se nekoncentrovaly na hru. Výsledek bereme, ale asi jsme se namlsali na předsezonním turnaji v Kožlanech, kde jsme hráli skvěle. Představovali jsme si proto, že naše dominance v soutěži bude ještě vyšší," řekla trenérka Levhartic Jitka Jančáková.
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice 78:20 (20:1, 42:8, 62:14). Sestava Chomutova: Salačová 16, Bozděchová 12, A. Krstičová 10, Vyskočilová 6, Bittnerová 6, Pěničková 6, Tranžíková 6, A. Strádalová 4, Jančárková 4, S. Krstičová 4, Drtíková 2, Národová 2, Sekáčová, Plachá.