Článek

Stovkové vítězství znamenalo posun do čela tabulky

Stovkové vítězství znamenalo posun do čela tabulky

Muži A mají výbornou formu. Dnes se o tom přesvědčil Radotín, který se sice snažil a bojoval, ale kvalitě Levhartů, zejména té útočné, nemohl dlouhodoběji konkurovat. Navíc přijel jen v šesti, a tak mu postupem času docházely síly. Domácí tým sice po třech minutách prohrával 5:7, ale pak navázal na včerejší kanonádu a za pouhých osm minut už vedl o 20 bodů. Střelecky se opět zasekl těsně před stovkou, kdy hosté zaznamenali třináct bodů v řadě, nakonec ale opět dosáhl trojciferného vítězství a s bilancí 5/0 se posunul do čela tabulky. "Naše hra se oproti venkovním zápasům zlepšila. Daří se nám rychle odskočit a tím se uklidníme. Také se nám daří udržovat vysoké obrátky po celý zápas, takže soupeři nedáváme vydechnout. Přitom Radotín hrál pěkný basketbal, předpokládám, že bude jedním z našich soupeřů v play off," těšila trenéra Radka Holušu spolu s oběma víkendovými výsledky i předvedená hra. "Opět dostali vyšší minutáž všichni tři nominovaní junioři. Pevně věřím, že se ještě budou zlepšovat, aby byli plnohodnotnými hráči."
Druhá liga mužů Levharti Chomutov - BK Wolves Radotín 103:63 (34:18, 59:33, 85:43). Sestava Chomutova: Jiříček 21, Houška 19, Burda 14, Boyko 13, Kovář 11, Vl. Dolanský 9, Stria 7, Hartman 6, M. Dolanský 3, Mladý.

GALERIE