Článek

Satoranská basketbalistkou roku, nová identita ČBF

Satoranská basketbalistkou roku, nová identita ČBF

V pátek 31.7. se v centru Mariánských lázní uskutečnil galavečer českého basketbalu. Své zastoupení měli možná i nečekaně chomutovští Levharti. Nejlepší hráčkou v kategorii 3x3 byla vyhlášena Levhartice Monika Satoranská. Opora našeho klubu je ve světovém žebříčku hráček 3x3 českou jedničkou, když jí patří 39. místo na světě se ziskem 84 901 bodů. Monika patří dlouhodobě mezi naše nejlepší hráčky v 3x3, proto jsme rádi za dobrou prezentaci klubu, ale i za ní a moc jí gratulujeme,“ říká generální manažer klubu Petr Drobný.

V rámci galavečera byla představena i nová identita ČBF, která nově bude pod identitou CZ.BASKETBALL
Základním cílem nové vizuální identity českého basketbalu je podpořit jeho vnímání jako životního stylu spíše než jen sportovní hry, zhodnotit popularitu, kterou přinesly nedávné úspěchy reprezentačních celků, a přitáhnout k basketbalu další fanoušky i mládež,“ uvádí nový web českého basketbalu https://cz.basketball/ , na kterém najdete všechny důležité informace k nové identitě.