Článek

První liga mužů míří do Chomutova

První liga mužů míří do Chomutova

První liga mužů míří do Chomutova, Levharti se dohodli s Opavou!

Už dvě sezóny neprohrál mužský tým ligové utkání a vše směřovalo k postupu do první ligy, ale po zakonzervování soutěží Českou basketbalovou federací se tento sen rozplynul. Avšak ne na dlouho, neboť vedení klubu se dnes dohodlo s BK Opava na výměně licencí a první liga se nakonec podívá do Chomutova! „ Máme ohromnou radost, kluci si první ligu zaslouží, dva roky neprohráli a věřím, že kdyby nepřišlo přerušení, tak by si ji vybojovali i sportovně ,“ říká generální manažer klubu Petr Drobný.
Tým už se také vrátil k tréninku a přípravě na první ligu. Podoba týmu zůstane téměř nezměněná a v kádru by měli pokračovat i veteráni Houška se Striou. „ Věříme tomu, že tým je dostatečně silný na to, aby zvládal solidně druhou nejvyšší mužskou soutěž u nás, tím ale nevylučuji, že by k nějakému posílení mohlo i přesto dojít, “ dodává Petr Drobný.