Článek

Prohra s USK po dobrém výkonu Levhartice nemrzela

Prohra s USK po dobrém výkonu Levhartice nemrzela

Naše ženy dnes nastoupily proti USK Praha - největšímu favoritovi Ženské basketbalové ligy. Levhartice přes jasně rozdané karty bojovaly, ztrácely sice od samého začátku, ale během celého zápasu nebylo žádné období, kdy by propadaly. Naopak konečnou prohru o 48 bodů berou hráčky, jejich trenéři a koneckonců i diváci, kterých do hlediště přišlo 720, jako malé vítězství. 
Ženská basketbalová liga Levhartice Chomutov - USK Praha 41:89 (14:25, 18:47, 28:66). Sestava Chomutova: Vorlová 14, Žílová 6, Rybová 5, Satoranská 4, Eisnerová 4, Hrabovská 2, Kučerová 2, Salačová 2, Aulichová 1, Rokošová 1, Čmejrková. 
Ohlasy trenérů:
Domácí Tomáš Eisner: „Předvedli jsme maximum toho, čeho jsme schopni. Nedostali jsme ani devadesát bodů, takže nějakou kvalitu v obraně máme. USK má vyšší hráčky, takže některé akce se ani ubránit nedaly. Hlavní bylo, že jsme se nedopouštěli ztrát, ze kterých by nás soupeř trestal. Zápas jsme si užili, přišli lidi, takže jsme nechtěli, aby to skončilo debaklem. To se nám povedlo a já holkám děkuji, že to odbojovaly.“  
Hostující Natália Hejková: „Po středečním utkání v Ostravě jsme k dnešnímu zápasu nastoupili bez normálního tréninku a hlavně cesta z Ostravy byla velmi únavná. Dnes jsme to přežili ve zdraví, protože už jsem počítala hráčky, které nemají žádné zranění. Blíží se nám Euroliga, takže to dnes dopadlo výborně – nikdo další se nezranil. Měli jsme to jako poslední přípravu před Euroligou.“

GALERIE