Článek

Připravuje se druhý ročník Levhartího tábora

Připravuje se druhý ročník Levhartího tábora

Levharti Chomutov navážou v letním období na loňské prázdniny. V tomto roce se uskuteční příměstský Levhartí tábor pro nejmenší milovníky basketbalu. Stejně jako před dvanácti měsíci i  letos ho povede trenérka mládežnických týmu Levhartů Jitka Jančáková, jež bude chtít navázat na úspěšný minulý ročník.

Tábor proběhne od pondělí 2. srpna do pátku 6. srpna 2021 a vždy v čase od 8:00 do 16:00. „Loni to bylo parádní. Věřím, že navážeme stejně kvalitně a všichni budou spokojení,“ říká manažer klubu Petr Drobný, jehož dcera Jana , jež je členkou širšího kádru ženského áčka byla v premiérovém ročníku jednou z trenérek, která vypomáhala Jitce Jančákové.

Cena za pětidenní příměstský tábor je 2000,- Kč na osobu a zahrnuje oběd i svačinu. Tábor je vypsán pro ročníky 2012 až 2016 a je určen dívkám i chlapcům. Kapacita příměstského kempu je 30 osob. Pro rezervaci a více informací kontaktujte, prosím, Jitku Jančákovou na telefonním čísle 739 304 669.