Článek

Po pauze ženy jedou na palubovku posledního týmu

Po pauze ženy jedou na palubovku posledního týmu

Po dvoutýdenní přestávce, vyplněné především zvyšováním kondice a doléčováním drobných šrámů, vyrážejí Levhartice opět do bojů o body v Ženské basketbalové lize. Dosavadní 6. místo a bilance 3/4 je zejména zásluhou povedených utkání na domácí půdě, teď však naše basketbalistky cítí, že by poprvé dvoubodový zisk mohly přivézt i z venku. V pátek se od 18.15 hodin představí ve Strakonicích proti poslednímu družstvu tabulky BK ST - U19 Chance.
"Domácí tým sice ještě nevyhrál, ale Trutnovu podlehl až po prodloužení a s Hradcem Králové dokázal odehrát vyrovnaný poločas. Vědí, že s námi mají šanci. Jsou to mladé, rychlé, běhavé hráčky, takže celkově nepříjemný soupeř. Ale my k nim jedeme vyhrát," říká trenér chomutovských basketbalistek Tomáš Eisner. Jak dodává, komplikací je absence kapitánky Jitky Eisnerové. Ta si v předchozím ligovém utkání s Trutnovem poranila koleno a čeká ji operace. Mimo hru bude minimálně do konce roku.