Článek

Po dobu nouzového stavu bude individuální příprava

Po dobu nouzového stavu bude individuální příprava

Celé Česko se od pondělí 12. října ponořilo do další doby covidové, která sebou přinesla spoustu opatření včetně zrušení veškerých sportovních aktivit minimálně na příštích 14 dní. Situace se logicky dotkla i Levhartů, kteří museli kompletně přerušit rozjetou sezónu 2020/2021. „Je to určitě nepříjemné, ale pozici máme všichni stejnou,“ říká manažer klubu Petr Drobný. „Musíme si držet navzájem palce a věřit tomu, že tahle situace brzy skončí,“ dodává Drobný.

Celý klub přechází na individuální část přípravy, která se zaměří primárně na fyzickou stránku hráčů a hráček. Seniorské týmy mají individuální tréninkové plány od trenérů a budou využívat i moderní technologie pro porovnání svých výkonů. Mládež pak bude pravidelně informována o novinkách a úkolech od svých trenérů. Klub zvažoval i venkovní společné tréninky, které jsou ale v tuto chvíli vzhledem k opatřením a přírodním podmínkám zatím nereálné. „Riskovali bychom zbytečně nastydnutí a to by bylo ve finále značně kontraproduktivní,“ doplňuje Drobný.

Aktuální stav můžou změnit případná další vládní opatření. V případě jakýchkoliv změn budeme informovat hráče, hráčky, rodiče a fanoušky prostřednictvím sociálních sítí a webu.