Článek

O zápasy nepřijdete, sledujte je na streamu

O zápasy nepřijdete, sledujte je na streamu

Vládní nařízení na nějakou dobu připravili sport o diváckou podporu na stadionech, ale smutnit úplně nemusíte. Zápasy Levhartů a Levhartic můžete sledovat prostřednictvím streamu na TVCOM. „Je nám jasné, že stream nikdy plnohodnotně nenahradí přímý zážitek ze stadionu, ale i tak jsme se narychlo domluvili s klukama od CR Production na konceptu zajímavějšího streamu, než při klasickém duelu s diváky v hale,“ říká tiskový mluvčí klubu Jakub Kadlec. „Chceme zápas divákům, co nejvíce přiblížit. Je to narychlo, takže zápas od zápasu by měl mít stream nějakou tu novinku,“ doplňuje Kadlec, který zároveň zve fanoušky do Srdcovky Monika. „Domluvili jsme se se Srdcovkou, že se teď stane naším druhým domovem a domácím stadionem pro fanoušky. Budou se tam vysílat naše domácí i venkovní zápasy s tím, že fanoušci dostanou při zápase Levhartů slevu pivo.“

Dnešní duel s ZVVZ USK Praha v rámci RENOMIA ŽBL můžete sledovat zde: http://bit.ly/stream4kolo