Článek

O vysoké prohře Levhartic rozhodl už první poločas

O vysoké prohře Levhartic rozhodl už první poločas

Ženy dnes odehrály zápas na palubovce Žabin Brno. Přestože domácí basketbalistky byly vysokými favoritkami, paradoxně z pozice neporaženého k utkání nastupovaly Levhartice, zatímco Žabiny dosud byly bez vítězství. Že se situace změní, bylo jasné už po první čtvrtině, kterou Chomutov prohrál o 18 bodů, poločas pak o 28. Přes zlepšení ve druhé půli si Levhartice z moravské metropole odvezly vysokou prohru.
Ženská basketbalová liga Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 78:43 (28:10, 44:16, 61:29). Sestava Chomutova: Eisnerová 11, Vorlová 9, Žílová 7, Rybová 6, Salačová 4, Satoranská 2, Čmejrková 2, Kučerová 2, Aulichová, Rokošová, Hrabovská.
"Do utkání jsme vstoupily se zbytečně velkým respektem," zamyslela se nad výsledkem rozehrávačka Barbora Čmejrková, autorka dvou bodů. "Také jsme dělaly chyby, naopak domácím hráčkám se povedla série trojek, takže už v první půli byl rozdíl ve skóre vysoký. Druhý poločas byl z mého pohledu mnohem lepší. Začaly jsme víc spolupracovat a trochu jsme se chytily i střelecky."

GALERIE