Článek

Novým mediálním partnerem je vydavatelství A11

Novým mediálním partnerem je vydavatelství A11

Chomutovský basketbal už má několik mediálních partnerů, do jejichž portfolia nyní přibývá vydavatelství A11, jehož asi nejznámějším produktem jsou noviny Náš region vycházející podle někdejších okresů a objevující se zdarma ve schránkách. Součástí dohody je reklama vydavatelství v MSH i na webu a články o Levhartech v již zmíněném titulu Náš region.

Vydavatelství A11 však zahrnuje mnohem více tiskovin, z nichž mají některé i online formu. Mezi odborné tituly patří například Profi Medicína, PROFI Makléř & Reality, TRANSPORT Journal nebo EKO Česko. Mezi prémiové tituly patří mimo jiné právnický Lawyers & Business či ekonomický Innovation.

Nový mediální partner klubu vydává rovněž lifestylové tiskoviny Sorry, INNspirace, Kutilství, Matka a dítě či Špuntík, který je určen pro děti. Na webu www.jachcinaplaz.cz si pak můžete vybrat dovolenou a přečíst i zajímavé články o nejrůznějších destinacích u moře.

„Jsme rádi, že se díky novému partnerství můžeme prezentovat také v dalších novinách, které se dostanou k lidem nejen u nás v Chomutově, ale také v dalších regionech,“
těší klubového manažera Petra Drobného.