Článek

Nedělní výhra mužů "A" doma s Budějovicemi

Nedělní výhra mužů "A" doma s Budějovicemi

Již 17. výhra v řadě pro Levharty "A"

V neděli opět Levharti nepřipustili, že by mohli přerušit vítěznou šňůru, kterou si zase bez problémů pohlídali.

BK Levharti Chomutov : Tigers Č.Budějovice 101:56 (36:10, 56:20, 81:36)
Hráči: Jiříček 23b., Stria 19b., Houška 16b., Dolanský M. 13b., Dolanský Vl. 11b., Boyko 7b., Hartman 6b., Pacák 4b., Malý 2b. 
Slovo trenéra Radka Holuši:
Oba víkendové zápasy probíhaly ve stejném duchu. Během prvních 5 minut jsme si vybudovali dvouciferný náskok a po celou dobu utkání jsme si tento náskok průběžně navyšovali. Oba soupeři disponují podobnými herními styly, které nám dělaly v úvodním kole problémy a na jejich palubovkách jsme zvítězili až po boji a těsnými výsledky. Proto jsme nechtěli nic podcenit a od první minuty jsme jim chtěli ukázat naší sílu. Kaňkou tohoto víkendu je zvětšená marodka, kdy jsme oba zápasy odehráli v menším počtu hráčů. Pevně věřím, že do středečního pohárového zápasu s Ústím nad Labem se někteří hráči uzdraví nebo doléčí svoje zranění, abychom mohli rozšířit rotaci hráčů. Tento zápas je pro nás basketbalový svátek, osmifinále českého poháru právě proti extraligovému soupeři byl jeden z cílů této sezóny. Pevně věříme, že se na zápas přijde podívat hodně lidí a udělají nám bouřlivou atmosféru, která nás požene k dobrému výkonu.

GALERIE