Článek

Na ŽBL a 1.ligu s permicí za 500

Na ŽBL a 1.ligu s permicí za 500

K dnešnímu dni startuje prodej permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021, kterou si můžete pořídit za jednotnou cenu 500 Kč. Chomutovský basketbal čeká velká sezóna, neboť ženy pokračují v ŽBL a mužský tým nově bude hrát druhou nejvyšší soutěž. I přesto, ale zůstává cena permanentek stejná jako v loňské sezóně. Aktuální situace je pro sport velmi nepříznivá. Sportovně i organizačně je klub na sezónu připraven tak jako v historii ještě nikdy nebyl. Bez fanoušků to, ale nemá moc velký význam a proto věříme, že při zachování veškerých hygienických nařízení nás budou chomutovští fanoušci podporovat stejně jako minulou sezónu kdy jsme byli nejnavštěvovanější tým v ŽBL. Ceny permanentek a vstupného jsou nastaveny tak aby byli příznivé pro všechny. říká jeden ze spolumajitelů klubu Jakub Kadlec. Na majitele novým permanentek čeká i malý Levhartí dárek.

Prosíme všechny zájemce o permici, aby nás kontaktovali na emailové adrese ticketing@bk-chomutov.cz , kde s Vámi vyřídíme všechny náležitosti včetně nákupu.

„Letošní moto sezóny bude #fandímLevhartům. Chceme spojit všechny fanoušky, jenž fandí celkově sportu, mají rádi basketbal, ale hlavně mají rádi Chomutov a Levharty, proto chceme aby fandili Chomutovu a samozřejmě Levhartům,“ doplňuje Kadlec.