Článek

Na Slunetu už muži "A" v Českém poháru nestačili

Na Slunetu už muži "A" v Českém poháru nestačili

V osmifinále Českého poháru mužů nás čekal silný soupeř
Sluneta Ústí nad Labem je pátým týmem v nejvyšší Kooperativa basketbalové lize mužů a tak bylo jasné, že naši muži budou mít hodně práce předvést vyrovnaný výkon na basketbalové palubovce v Městské sportovní hale v Chomutově.
První čtvrtina utkání se musela všem divákům líbit, hra se přelévala ve vysokém tempu z jedné strany na druhou a k tomu i odpovídalo skóre 28:32 pro Slunetu. Ještě v začátku druhé čtvrtiny jsme se Slunetou drželi tempo, ale potom se ukázalo, proč je soupeř pátý v KNBL a začal se dostávat do tempa, s kterým jsme si moc nevěděli rady. I tak musím naše celé družstvo pochválit za bojovnost a snahu se s tak silným soupeřem poměřit.
Už to, že jsme se dostali tak vysoko v Českém poháru je vizitka vysoké kvality našeho týmu, který po letech přivedl do haly basketbal špičkové kvality, na který jsme tu byli dlouhá léta zvyklí.

BK Levharti Chomutov : BK Sluneta Ústí nad Labem 64:101 (28:32, 37:51, 50:80) 
Hráči: Houška 22b., Stria 12b., Boyko 9b., Jiříček 6b., Dolanský Vl. 6b., Kovář 5b., Skalička 4b., Hartman, Dolanský M., Pacák, Malý, Burda

GALERIE