Článek

Levharty čekají o víkendu hned dvě venkovní derby

Levharty čekají o víkendu hned dvě venkovní derby

Muži A se v minulém kole dostali do čela tabulky 2. ligy a z této pozice o nadcházejícím víkendu odjedou na hřiště soupeřů. Nejsou to ale soupeři ledajací - o sesazení Levhartů z prvního místa se bude v sobotu od 17.00 snažit Slavoj Litoměřice B a v neděli od 12.00 Sluneta USK Ústí nad Labem.
Litoměřicím momentálně patří 6. příčka s bilancí 3/2, Ústí s jedinou prohrou z pěti zápasů šlape Chomutovu na paty. "Budou to těžké zápasy. V Litoměřicích nebudeme v plné sestavě z pracovních i zdravotních důvodů, v neděli v Ústí naopak budeme mít k dispozici pendlující hráče z Děčína," uvedl trenér Radek Holuša, který sobotní sestavu oslabenou například o Jakuba Houšku doplní juniory Jiřím Lisým a Markem Dolanským. Přes tyto komplikace jsou cílem Levhartů dvě výhry. "Chtěli bychom soupeřům odskočit, ať máme pro další průběh sezony klid," dodal Radek Holuša.