Článek

Kluci U11 odehráli turnaj Warriors Cup 2020

Kluci U11 odehráli turnaj Warriors Cup 2020

O víkendu se naši nejmladší kluci zúčastnili v Děčíně turnaje U11 Warriors Cup 2020. Měli tak možnost utkat se s týmy, které patří k nejlepším v republice. A i když všechny čtyři zápasy nakonec prohráli, můžeme říct, že i tak obstáli. Nejprve výrazně prohráli s Děčínem, s kterým se potkali už v průběhu sezóny a který nakonec celý turnaj ovládl. Na Pardubice také nestačili, i když už si vedli o něco lépe. S nejlepšími dvěma pražskými týmy ale sehráli vyrovnanou partii. S Tygry Praha celý první poločas vedli, v druhé půli se ale projevilo, že měli v nohách o jeden zápas víc. Nejnadějnější byl zápas se Sokolem Pražským. Do vedení se mladí Levharti dostali hned na začátku a přibližně desetibodový náskok si udržovali prakticky celý zápas. V závěru ale polevili v koncentraci a Sokol dokázal dvě minuty před koncem vyrovnat. Od té doby padl už jen jeden jediný koš, a bohužel to byl 2 vteřiny před koncem vítězný koš Sokola. Prohra sice kluky mrzela, ale za převedený výkon jak v tomto zápase, tak v celém turnaji se vůbec nemusí stydět. Na jednu stranu si ověřili, že se mohou měřit s těmi nejlepšími. A na druhou stranu to pro ně určitě bude motivace do dalšího tréninku. 

Reportáž ve zprávičkách na Déčku ze dne 6.6.2020:
https://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

Výsledky Levhartů
Děčín - Chomutov 100:35
Pardubice - Chomutov 75:29
Chomutov - Tygři Praha 50:70
Chomutov - Sokol Pražský 41:43

Pořadí:
1. Válečníci Děčín
2. BK Pardubice
3. Tygři Praha
4. Sokol Pražský
5. Levharti Chomutov

Sestava Levhartů:
Hrdlovič Filip, Kubricht Jonáš, De Stefanis Viktor, Šrámek Jáchym, Toronica Pavel, Tranžík Tomáš, Bittner Tomáš, Dvořák Matěj, Dvořák Marek, Krehák Vojtěch, Nerad Lukáš, Kasl Tomáš

GALERIE