Článek

Kluci U11 na turnaji v Brandýse třetí

Kluci U11 na turnaji v Brandýse třetí

Kluci U11 se v rámci přípravy o víkendu zúčastnili turnaje v Brandýse nad Labem. Turnaj zahájili výborně, když na začátek porazili Bizony Náchod a následně i tým USK Praha. Ve třetím utkání narazili na Nymburk, který ale přijel na turnaj se staršími kluky a na jeho výsledcích to bylo znát. Ty se ostatně ani do celkového hodnocení nepočítaly. V neděli pak kluci nejprve podlehli domácímu Brandýsu n.L., který nakonec turnaj vyhrál, a v posledním utkání s Kbely se tak utkali přímo o druhé místo. I Kbely měly ve své sestavě několik starších a ze začátku nás přehrávali. V poločase vedly o 9 bodů. Levharti ale zabrali, během třetí čtvrtiny srovnali, na začátku čtvrté se dostali do vedení a vypadalo to, že utkání dotáhnou do vítězného konce. Pak se ale naši kluci dostali do problémů s fauly, dohrávali oslabení a Kbelům se podařilo výsledek zvrátit na jejich stranu. Levharti tak nakonec brali třetí místo. Turnaj nám ukázal na čem musíme nejvíc pracovat. Nevyrovnanost našeho týmu je znát hlavně v obraně, kde je každé zaváhání proti vyrovnanějším týmům hodně znát.

Výsledky Levhartů:
Levharti - Bizoni Náchod 51:46
Levharti - USK Praha 64:38
Levharti - BA Nymburk 18:97
Levharti - BK Brandýs n.L. 26:50
Levharti - Sokol Kbely 37:49

Konečné pořadí:
1. BK Brandýs n.L.
2. Sokol Kbely
3. Levharti Chomutov
4. USK Praha
5. Bizoni Náchod