Článek

Kanonádou dali muži vzpomenout na loňskou sezonu

Kanonádou dali muži vzpomenout na loňskou sezonu

Muži A se poprvé v této sezoně představili před domácími fanoušky a přáli si je zaujmout dobrým výkonem. To splnili vrchovatou měrou a ani se příliš nenadřeli. Poslední Příbram totiž moc odpor nekladla, a tak byl zápas od začátku střeleckým festivalem Levhartů. Ti se lehce zadrhli jen na prahu stovky, kdy hostům dovolili 11bodovou šňůru, pak se ale zase rozstříleli. Konečné vítězství 126:68 je nejvýraznějším výsledkem celé dosavadní druholigové soutěže a naši muži jím dali vzpomenout na loňskou suverénní cestu Severočeskou ligou. "Přijel slabší soupeř. My jsme rychle odskočili, když se nám hodně dařilo v útoku. Všichni tři nominovaní junioři dostali nejen šanci, ale i vysokou minutáž. Jsem rád, že se toho nebáli, protože čím víc budou hrát za muže, tím lépe pro chomutovský basketbal. Opory jsme tím pádem mohli trochu pošetřit na zítřejší utkání," okomentoval zápas trenér Radek Holuša.
Druhá liga mužů Levharti Chomutov - BK Příbram 2000 126:68 (38:19, 77:36, 101:58). Sestava Chomutova: Jiříček 25, Stria 20, Houška 16, Vl. Dolanský 16, Boyko 16, Kovář 14, M. Dolanský 8, Burda 7, Hartman 2, Mladý 2. 

GALERIE