Článek

Jízdní řád pohárového RENOMIA Final 4

Jízdní řád pohárového RENOMIA Final 4

Už jen pár dní zbývá do chvíle, kdy nejlepší čtyři týmy začnou bojovat o první trofej ženské basketbalové sezóny. Chomutovská Městská sportovní hala bude ve čtvrtek 4. a v pátek 5. března hostit závěrečný turnaj RENOMIA FINAL 4, jehož součástí jsou čtyři duely, které rozhodnou o vítězkách domácího poháru.

Vše zahájí první semifinále, v němž Levhartice vyzvou KP Brno. Druhou dvojici, která se popere o postup do bitvy o celkový triumf, tvoří pražská Slavia a její městský rival USK. Všechny zápasy z obou dnů budete moci sledovat na TV COM, duely Levhartic budou vysílány živě rovněž na oficiálním facebookovém profilu klubu.

Program RENOMIA Final 4:

Čtvrtek 4. března:

15:00 Levhartice Chomutov – KP Brno
18:30 BLK Slavia Praha – ZVVZ USK Praha

Pátek 5. března:

15:00 zápas o 3. místo (poražené semifinalistky)
18:30 finále (vítězky semifinále)