Článek

Festival chomutovského sportu je za námi

Festival chomutovského sportu je za námi

Festival chomutovského sportu proběhl v sobotu 7. září 
Druhý ročník a Levharti u toho samozřejmě nemohli chybět. Tentokrát si děti a jejich rodiče mohli nejvhodnější sport vybírat v areálu Kamencového jezera. Je pravda, že nám počasí moc nepřálo a obloha byla po celou dobu akce zatažená a mírný deštík sem tam přistál na areál Kamencového jezera, ale i tato překážka byla překonaná a Festival sportu splnil to co všichni od této akce očekávali.
Abychom v silné konkurenci zdejších sportovních klubů zaujali, postavili jsme na místě improvizovaný basketbalový kurt, kde dětem basketbal předvedli naši hráči a hráčky a sami si si mohli vyzkoušet, například driblink nebo střelbu na koš. Příchozím se věnovali naši trenéři levhartí mládeže, kteří také poskytli veškeré informace rodičům. Součástí akce byla autogramiáda několika hráček z kádru pro ŽBL , přítomni byli i někteří hráči druholigového týmu mužů. Den plný sportu, který je zařazen mezi bonusové akce Rodinného zápolení, proběhlo od 10.00 do 15.00 hodin v areálu Kamencového jezera a už teď se těšíme, na další ročník.  

GALERIE