Článek

Důležitá výhra žen "A" v Trutnově

Důležitá výhra žen "A" v Trutnově

Výhra, která znamená šesté místo po základní části ŽBL

Do Trutnova naše ženy cestovaly jako mírný favorit, což ukazovalo pořadí v průběžné tabulce ŽBL. Toto utkání se nám povedlo, i když výsledek vypadá hodně vyrovnaně. Kvalitní střelba, bojovnost a odhodlání vyhrát, byly hlavní aspekty důležitého vítězství v utkání.
BK Loko Trutnov : BK Levhartice Chomutov 81:86 (25:29, 42:51, 49:67) 
Hráčky: Krejzová 27b., Žílová 13b., Satoranská 13b., Vorlová 9b., Rokošová 9b., Malečková 8b., Kučerová 4b., Aulichová 3b.,  Hrabovská, Rybová, Čmejrková
Slovo trenéra Tomáše Eisnera:
 "Několik zápasů jsme se střelecky trápili, jsem proto moc rád, že jsme se konečně trefovali. Chci věřit, že si to přeneseme i do dalších utkání. Na začátku zápasu jsme domácí zaskočili naší střelbou. Velice důležitý byl vstup do druhého poločasu. Sice jsme sedm útoků nedali koš, ale dokázali jsme dobře bránit domácí hráčky a pak zase přišla naše chvilka. Zvýšili jsme náš náskok až na dvacet bodů, a to rozhodlo. Vítězství trochu kalí závěr, kdy jsme dostali spoustu bodů v poslední minutě. Ale výhru, pro kterou jsme si jeli, máme a to je strašně důležité."

GALERIE