Článek

Členské příspěvky se posouvají na konec března

Členské příspěvky se posouvají na konec března

Vzhledem k aktuální složité sportovní situaci muselo reagovat vedení klubu a proto se rozhodlo k důležitému kroku. Členské příspěvky, jenž měly být původně zaplaceny do 15. ledna 2021, se posouvají na konec března. Nově je tak možnost zaplatit členské příspěvky do 31. března 2021. „Situace není pro sport zatím příznivá a proto jsme se rozhodli posunout dobu, do kdy je potřeba příspěvky zaplatit,“ říká majitel klubu Petr Drobný.

Výše příspěvků zatím zůstává nezměněna, ale vedení klubu situaci vnímá a v případě dalších sportovních komplikací nevylučuje změnu. „Zatím jsme ještě v období, ve kterém se dá sezóna ještě odehrát v původním rozvrhu, ale je nám jasné, že pokud budeme nadále bez sportu, tak nemůžeme chtít původně stanovené částky za členské příspěvky.“ dodává Drobný.

„Aktuální stav v Česku zatím nenahrává sportu. V tuto chvíli nemůžeme trénovat, ale alespoň u A-týmu žen monitorujeme situaci a čekáme na bližší info od svazu. Pokud to půjde pozitivně, tak bychom mohli začít trénovat a brzké době by se snad mohla rozjet i Renomia ŽBL. Nicméně v dalších dnech budeme moudřejší.“ přibližuje Drobný.