Článek

CEWL - Levhartice zajíždějí na Slovanku

CEWL - Levhartice zajíždějí na Slovanku

Levhartice zajíždějí k zápasu v evropském poháru CEWL na Slovanku.

Levhartice již zítra 27. 11. v 19 hodin nastoupí na palubovce svého jediného českého soupeře v základní skupině poháru CEWL. Po první porážce v poháru družstvo Levhartic zajíždí na půdu soupeře, který má hned dvojí motivaci Levhartice porazit. Družstvo Slovanky zatím nepoznalo v poháru radost z vítězství, a zároveň má Levharticím co vracet po porážce v domácí nejvyšší soutěži.
"Máme pohár docela dobře rozehraný, byla by škoda nepokusit se znovu uspět. Takže jedeme vyhrát," konstatuje trenér Tomáš Eisner i přes problémy se sestavou. K marodům se přidala Veronika Rybová, naopak připravená nastoupit, i když bez tréninku, už je Michaela Krejzová. K dispozici bude také nová posila na rozehrávku Karolína Malečková.