Článek

Bára Benková přebrala symbolický šek

Bára Benková přebrala symbolický šek

Třetí únorový pátek patřil v Městské sportovní hale 18. kolu RENOMIA ŽBL mezi Levharticemi a Žabinami Brno. Ještě před úvodním rozskokem však došlo na předání symbolického šeku Báře Benkové – jedenáctileté Levhartici, již klub podpořil.

Mladá basketbalistka přišla kvůli stresovým situacích a náporu na psychiku o vlasy a prostřednictvím webu Pramen pomoci ji mohli pomoci lidé, aby si mohla koupit paruku. I s výrazným přispěním klubu se povedlo vybrat celou částku téměř čtyřicet tisíc. „Jsme rádi, že jsme mohli Barče udělat radost, aby si mohla nechat vyrobit paruku. Těší nás, že jsme potvrdili, že jsme opravdu jedna rodina,“ říká spolumajitel klubu Jakub Kadlec na adresu více než patnáctitisícového příspěvku od členů Levhartů.

GALERIE