Článek

Anička Merhautová se vrací do Chomutova hrát ŽBL

Anička Merhautová se vrací do Chomutova hrát ŽBL

Další hráčka chomutovského centra mládeže, původem z Mostu se vrací do Chomutova se poprat o místo v kádru ŽBL.
V mládežnických kategorií působila v Chomutově několik sezón, když na MČR v Hradci Králové v kategorii U14 v sezóně 2014-15, byla jednou z hlavních tahounů družstva levhartic tohoto MČR, kde děvčata vybojovala výborné 2. místo a Anička byla vyhlášena MVP celého mistrovství.
V následném roce přestoupila do vrcholového centra mládeže na USK Praha, kde působila až do loňské sezóny, kde hrála extraligové soutěže v kategoriích U17, U19 a v loňské sezóně nakoukla i do A-týmu USK, ale jinak stabilně hrála za rezervu USK, která hraje první ligu žen.
Doufám, že se bude Aničce v Chomutově dařit a tak ji přejeme hodně pozitivní energie do nové práce v našem A-týmu žen, v nové sezóně 2020-2021.

GALERIE