Vytvořil Stanislav Král
dne 27.09.2018
  • Ostatní
zobrazení (805)
Basketbalový klub Levharti Chomutov uvítá ve svých řadách nové členy. Dveře otevřené mají chlapci a děvčata zejména ve věku od šesti do třinácti let. Nováčci se připravují v přípravkách. Ta pro děti do sedmi let probíhá každou středu od 15.00 hodin a pro děti od osmi do deseti let každé úterý a čtvrtek od 15.30 hodin, v obou případech na malém sále městské sportovní haly. Zájemcům stačí vzít si s sebou sportovní obuv a oblečení. 
Klub také organizuje basketbalové kroužky na několika základních školách celého Chomutovska. V tomto školním roce budou probíhat na chomutovských školách Na Příkopech, Školní, Hornická, Kadaňská, Písečná a Zahradní, dále na jirkovské Budovatelů, kadaňské Pionýrů, v Březně u Chomutova a v Klášterci nad Ohří.
Basketbal jako tradiční olympijský sport přitahuje pozornost veřejnosti po celém světě a celosvětově oblíbený je i pro svou dostupnost. Česká republika v minulosti dosáhla řady úspěchů a v mezinárodním měřítku o sobě hlasitě dává vědět i v současnosti. Například v srpnu se reprezentace dívek do 16 let stala vicemistryněmi Evropy, když k tomuto úspěchu přispěly i donedávna chomutovské hráčky Nikola Zdeňková a Anička Chromá. Do různých mládežnických reprezentací se v průběhu posledních let dostalo i několik dalších hráčů našeho klubu.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář