Vytvořil Stanislav Král
dne 11.09.2017
  • Starší žákyně U15
zobrazení (1052)
Úřadující vicemistryně republiky v mladších žákyních se vydaly do Kožlan k třídennímu turnaji kategorie U15. Procházely jím jako nůž máslem, všechny soupeře porážely rozdílem třídy, až ve finále stanuly proti HB Praha, který je v květnu na domácím MČR vydařeným trojkovým pokusem připravil o mistrovský titul. A nedělní zápas byl opět vyrovnanou bitvou, ve které Levhartice dlouho vedly, ale nakonec v prodloužení soupeřkám opět o bod podlehly! 
Finále turnaje starších žákyň Levhartice Chomutov - HB Praha 41:42 po prodloužení (14:7, 22:13, 28:27, 37:36)
"V základní hrací době jsme měli o bod vyhrát, ale zapisovatelka nám omylem bod upřela a organizátoři to po zápase přiznali. Takže jsme o bod prohráli a bylo to pro nás takové déja vu. Hábéčko bude náš úhlavní soupeř i v sezoně a dokonce ji vzájemným zápasem otevíráme. Hráli jsme bez klíčové hráčky Nikoly Zdeňkové, kterou jsme šetřili, protože měla nějaké žaludeční potíže. Vzhledem k tomu, že se s HB Praha utkáme už tuto sobotu o body, je možná dobře, že nehrála. Jinak nás soupeři na turnaji moc neprověřili," zhodnotil víkendovou akci trenér Tomáš Eisner.
Předchozí výsledky: Levhartice Chomutov - DBaK Plzeň 59:28, Levhartice Chomutov - Kladno 81:4, Levhartice Chomutov - Sluneta Ústí 51:27, Levhartice Chomutov - BŠ Praha 71:28, Levhartice Chomutov - Praha-Prosek 63:15.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář