Vytvořil Stanislav Král
dne 10.09.2018
  • Starší žákyně U15
zobrazení (537)
Starší žákyně si k poslední prověrce před startem ligy vybraly tradiční turnaj v Kožlanech. V konkurenci dalších sedmi družstev tam obsadily čtvrté místo za tři vítězství a stejný počet porážek. Individuální ocenění si odvezly Martina Blahová a Johanka Staňková (na snímku obě vpravo), které byly vybrány do all star turnaje.
Levhartice nejprve skončily druhé ve čtyřčlenné základní skupině, když porazily BŠ Praha 38:35 a Slaný 37:24 a podlehly domácímu týmu DBaK U14 19:22. Ve čtvrtfinále vyřadily Pardubice 41:12, ale v semifinále přes výborný výkon nestačily na Litoměřice 26:34. V souboji o bronz se znovu utkaly s BŠ Praha, ale tentokrát prohrály 19:34. Od pátečního večera do nedělního odpoledne tak chomutovské basketbalistky sehrály šest utkání, ta se ale hrála na čtyřikrát 9 minut hrubého času.
„Byla to příprava a my potřebujeme, aby se hráčky co nejvíc dostaly do tempa a zápasového rytmu,“ uvítal zhuštěný turnajový program trenér Ondřej Matýs. K vystoupení Levhartic dodal: „Sehráli jsme vyrovnané zápasy, stejně jako takové, kdy jsme vysoko vyhráli i prohráli. Ukázalo nám to mezery v obraně i útoku, ale celkově jsem spokojený jak s fungováním týmu na hřišti, tak mimo něj."
Starší žákyně U15 zahájí mistrovskou soutěž už o víkendu, v sobotu hrají ve Strakonicích a v neděli v Českých Budějovicích.


komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář