Vytvořil Stanislav Král
dne 18.03.2018
  • Nejml.minižáci U11
zobrazení (542)
Nejmladší minižáci U11 sehráli už třetí mistrovský turnaj v řadě v domácím prostředí, tentokrát hostili B tým Slunety Ústí n. L. a C tým Horejsku Děčín. V prvním utkání přehrávali Ústí ve všech činnostech, poctivě bránili, a protože se jim současně dařilo střelecky, vytvořili si nejmladší Levharti střelecký rekord. "Je to naše první stovka, i když proti soupeři, který v soutěži ještě nevyhrál," poznamenal trenér Petr Bittner. Druhý zápas byl naopak maximálně vyrovnaný. Chomutovské družstvo zaspalo začátek, prohrávalo 3:20, ale od druhé čtvrtiny se pustilo do stíhání, v závěru vyrovnalo na 43:43, ale nevyhrálo, když poté neproměnilo žádný ze šesti trestných hodů. "Ukolébáni snadným vítězstvím nastoupili kluci nezodpovědně v obraně a po první čtvrtině z toho byla ztráta, která nám prohrála zápas," pojmenoval příčiny neúspěchu Petr Bittner.
Oblastní soutěž nejmladších minižáků U11 BK Chomutov - Sluneta Ústí n. L. B 110:9 (27:3, 61:5, 79:7) a BK Chomutov - Horejsek Děčín C 43:45 (11:26, 27:32, 37:41). Sestava Chomutova: Netáhlo, Tranžík, Bittner, D. Kundert, Ksenchyn, Mikeš, Chorouš, Jenček, Fojtík, Novotný, Heluz, Veselý, Jáchym Šrámek, Sekáč. Ve třetím utkání Děčín porazil Ústí 66:4.