Vytvořil Stanislav Král
dne 17.09.2018
  • St minižákyně U13
zobrazení (1275)
V přípravě na mistrovskou sezonu se starší minižákyně U13 zúčastnily třídenního, kvalitně obsazeného turnaje Mikro KraKož Cup v Kožlanech. A nebyly jen do počtu, naopak všechny soupeře s výjimkou pozdějšího vítěze porazily a domů si přivezly krásný pohár za druhé místo!
Úspěch je o to cennější, že v nově sestaveném družstvu si zápasovou premiéru odbylo pět hráček z Mostu, které budou v letošní sezoně stabilně nastupovat i v mistrovských zápasech této kategorie. 
Výsledky Levhartic (v závorce komentář trenérky Jitky Jančákové): pátek od 20.00 Chomutov - Studánka Pardubice 55:28 ("Na úvod ´příjemný´ soupeř, kterého jsme s přehledem přehrávaly až na tříminutový výpadek ve třetí čtvrtině."), sobota 11.00 Chomutov - BŠ Tygři Praha 17:31 ("Velice rychlý a agresivní soupeř, na kterého jsme prostě nestačily."), sobota 13.00 Chomutov - HB Basket Praha 41:39 ("Pro nás vrchol turnaje a takové malé finále, kdy jsme po 2. prodloužení porazily loňské vícemistryně republiky. Holky zaslouží obdiv za obrovskou bojovnost a pevné nervy v koncovkách 4. čtvrtiny i obou prodlouženích. Po zaznění závěrečné sirény vypukla na naší straně neskutečná euforie, objevily se slzy dojetí, štěstí a vyčerpání."), sobota 16.00 čtvrtfinále Chomutov - Loko Karlovy Vary 34:20 ("Třetí zápas v rozmezí pěti hodin nebyl pohledný, na holkách byla znát únava, ale s přehledem jsme si udržovaly vedení z vytvořeného 18bodového náskoku z první čtvrtiny."), neděle 9.00 semifinále Chomutov - DBaK Plzeň 25:19 ("Rychlý, agresivní soupeř, který se na nás vrhal za každých okolností. Holky střílely spoustu trestných hodů a naštěstí některé skončily v koši, košů ze hry moc nepadlo. Upracovaný basketbal, ale měly jsme vyrovnanější hráčky, u soupeřek hru táhly vždy pouze dvě v každé pětce, u nás byl schopen ohrozit koš téměř kdokoli."), neděle 15.00 hodin finále Chomutov - BŠ Tygři Praha 21:45 ("Do poloviny 2. čtvrtiny jsme se držely na dostřel, ale poté se už projevila síla soupeře, která pro nás znamenala 2. porážku od stejného soupeře, který zaslouženě ovládl celý turnaj.")
"Na první společný turnaj je to krásný výsledek, doufejme, že na tento úspěšný start navážeme v oblastním přeboru U13," shrnula dojmy z povedeného víkendu trenérka Jitka Jančáková.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář