Vytvořil Stanislav Král
dne 23.04.2018
  • Nejml.minižáci U11
zobrazení (540)
Na úplný závěr sezony nejmladší Levharti a Levhartice využili pozvání k účasti na Národním finále v basketbale pro kategorii mix U11, které probíhalo od pátku do neděle v Mostě. Ač v mistrovských soutěžích startují naši chlapci a děvčata zvlášť, sestavili pro tuto příležitost kombinované družstvo a doplnili počet účastníků. Ocitli se tak ve společnosti předních českých týmů, se kterými jinak nemívají možnost se utkat. Za ousidery v Mostě ale nebyli, skončili na desátém místě z dvanácti.
V základní skupině Chomutov podlehl jak Jiskře Kyjov, tak Spartě Praha. To rozhodlo o jejich dalším působení ve skupině o 9.-12. místo. Tam Levharti nejprve porazili TBS Přerov a v neděli v zápase o 9. místo prohráli s domácím Baníkem Most, takže nakonec skončili desátí. "Měli jsme možnost se poměřit s nejlepšími v republice a i když jsme na úplnou špičku nestačili, tak jsme ostudu neudělali. Mix jsme navíc složili mimořádně pro tento turnaj, v sezoně spolu kluci a holky nehráli," uvedl trenér našeho družstva Petr Bittner.
Sestava Chomutova: Bittnerová, Heluz, Jenček, Konopková, Krstičová A., Krstičová S., Marková, Národová, Novotný, Pěničková, Plachá, Sekáč, Šíchová, Šrámek Jáchym, Tranžíková, Uhříčková, Veselý.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář