Vytvořil Stanislav Král
dne 02.08.2018
  • Ostatní
zobrazení (944)
Na nadcházející sezonu se mladí Levharti budou připravovat na klubovém soustředění. To proběhne od soboty 11. srpna do pátku 17. srpna opět v objektu ŠvP ve Velkém Semerinku na Jablonecku
Účastníci budou ubytováni ve 3-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno pětkrát denně v rytmu snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře. Tréninky budou probíhat především na dvou venkovních hřištích, v případě nepříznivého počasí bude možno využívat sokolovnu v Janově nad Nisou.
Každý z hráčů je povinen si s sebou vzít kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení od lékaře a plnou moc trenérům (ke stažení v sekci O klubu - ke stažení), vlastní basketbalový míč, dvojí sportovní obuv do tělocvičny a na venkovní sportoviště, světlý a tmavý dres, švihadlo, plavky a propisovací tužku. Klub upozorňuje, že úrazové pojištění účastníka není zahrnuto v ceně soustředění. 
Sraz účastníků soustředění je v sobotu 11. srpna ve 12.45 u sportovní haly. Tam také autobusy zase účastníky v pátek 17. srpna přivezou, mělo by to být mezi 15. a 17. hodinou. Stravování zahájí v sobotu večeře a ukončí jej v pátek oběd.
V případě potřeby bližší informace podá Petr Drobný, tel. 724 658 995.  

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář