Vytvořil Stanislav Král
dne 02.08.2018
  • Ostatní
zobrazení (719)
Sotva skončila jedna sezona, hráči už vědí, že na tu příští se budou připravovat na klubovém soustředění. To proběhne od soboty 11. srpna do pátku 17. srpna opět v objektu ŠvP ve Velkém Semerinku na Jablonecku
Účastníci budou ubytováni ve 3-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno pětkrát denně v rytmu snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře. Tréninky budou probíhat především na dvou venkovních hřištích, v případě nepříznivého počasí bude možno využívat sokolovnu v Janově nad Nisou.
Každý z hráčů je povinen si s sebou vzít kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení od lékaře a plnou moc trenérům (ke stažení v sekci O klubu - ke stažení), vlastní basketbalový míč, dvojí sportovní obuv do tělocvičny a na venkovní sportoviště, světlý a tmavý dres, švihadlo, plavky a propisovací tužku. Klub upozorňuje, že úrazové pojištění účastníka není zahrnuto v ceně soustředění. 
Sraz účastníků soustředění je v sobotu 11. srpna ve 12.45 u sportovní haly. Tam také autobusy zase účastníky v pátek 17. srpna přivezou, mělo by to být mezi 15. a 17. hodinou. Stravování zahájí v sobotu večeře a ukončí jej v pátek oběd.
V případě potřeby bližší informace podá Petr Drobný, tel. 724 658 995.  

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář