Vytvořil Stanislav Král
dne 16.01.2018
  • Ostatní
zobrazení (702)
Levharti Chomutov dnes uspořádali druhý turnaj SD ligy pro děti z prvních až čtvrtých tříd. Zúčastnily se ho čtyři týmy ze škol, na kterých klub provozuje basketbalové kroužky. Nejlepší se stejně jako při prvním turnaji ukázali být hráči ze ZŠ Na Příkopech, kteří vyhráli všechny tři zápasy, i když ten poslední proti jirkovské ZŠ Budovatelů poměrně těsně. „Jsem nadšená, že jsme obhájili vítězství, a hlavně z toho, že děti to baví a že se mi hlásí další a další. Příště asi budeme muset postavit dvě družstva,“ řekla spokojeně vedoucí vítězného družstva ZŠ Na Příkopech, učitelka Blanka Malá. Velké zlepšení prokázali hráči ze školy Hornická, kde kroužky probíhají teprve od konce září. Při vyhlášení výsledků dostali účastníci turnaje od organizátorů nejen medaile a drobné ceny, ale i výborné sladké koláče.
Výsledky: Na Příkopech – Hornická 22:2, Kadaňská – Budovatelů 2:10, Budovatelů – Hornická 12:0, Na Příkopech – Kadaňská 28:0, Kadaňská – Hornická 4:12, Budovatelů – Na Příkopech 12:18.
Pořadí 2. turnaje: 1. ZŠ Chomutov, Na Příkopech, 2. ZŠ Jirkov, Budovatelů, 3. ZŠ Chomutov, Hornická, 4. ZŠ Chomutov, Kadaňská.
SD ligu sponzorují Severočeské doly, a.s., Dentex, s.r.o., Ústecký kraj a BK Levharti Chomutov.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář