Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
A tým 0
Sj. Litoměřice C 0

Muži se v Litoměřicích představili už včera a byli tak prvním týmem Levhartů, který odehrál mistrovský zápas po Novém roce. Bohužel nešlo o premiéru vítěznou, což zapříčinily zejména absence v sestavě dané zdravotními problémy. S výjimkou prvních minut Levharti po celé utkání prohrávali, a přestože po přestávce se několikrát dotáhli na dostřel, na obrat to nestačilo. Chomutov si tak v Severočeské lize připsal druhou prohru. "Nebyli jsme v plné sestavě, hlavně nám chyběli Seifert a Klouda. Hodně prostoru tak dostali mladí. První poločas z naší strany nebyl dobrý, ale po přestávce jsme začali bojovat a několikrát se dotáhli, ale domácí nám vzápětí vždy zase utekli," okomentoval průběh zápasu trenér Petr Drobný.
Severočeské liga mužů Slavoj Litoměřice C - Levharti Chomutov 79:74 (17:16, 44:30, 60:48). Sestava Chomutova: Boyko 25, Karlovský 14, Hartman 13, Malý 10, Rola 6, Hušek 5, Sedláček 1, Drobný, Petrek, Pova, Borisov.