Levhartice 0
Basketball Nymburk B 0

Naše ženy v minulém kole v Nymburce prohrály o třicet bodů, tentokrát navíc vzhledem k termínové kolizi nemohly využít služeb kadetek. Přesto nečekaně dirigovaly zápas, především v první půli, kdy soupeřkám dovolily pouhých šestnáct bodů a samy jich padesát vstřelily. Přes určité následné polevení vysoko zvítězily. "V prvním poločase jsme Nymburk doslova deklasovali a nakonec jsme mu vrátili prohru, dokonce teď máme ze vzájemných zápasů lepší skóre. Výborně zahrály vysoké hráčky, ale v prvním poločase jsme se trefovali i z perimetru," řekl k utkání trenér Petr Drobný.
Druhá liga žen, finálová skupina Levhartice Chomutov - Basketball Nymburk B 82:46 (25:10, 50:16, 61:32). Sestava Chomutova: Eisnerová 20, Salačová 19, Kozáková 16, Škvárová 12, Palusková 9, Maňásková 4, Koudová 2.