Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti 0
Děčín 0

Levharti U19 přivítali Děčín a byl to zápas sousedů v tabulce, kteří měli shodnou bilanci 6/6. Bohužel domácímu trenérovi Huškovi sestavu zdecimovala různá zranění, takže k dispozici měl jen osm hráčů, z toho nemocný Boyko nastoupil se sebezapřením. Vlastní utkání bylo velmi bojovné a do poločasu vyrovnané, po něm se Děčín dostal do jedenáctibodového trháku, který ale Levharti ještě do konce třetí čtvrtiny opět dotáhli. Za vyrovnaného stavu se šlo i do koncovky, ve které měli více štěstí hosté. "Nevyšly nám začátky obou poločasů, vždy jsme se ale dokázali vrátit do zápasu. Dobře nám fungovala obrana, dostali jsme o padesát bodů míň než v Děčíně, a to jsme hráli převážně s mladými kluky. V koncovce nám chyběla zkušenost," řekl k utkání trenér Dan Hušek.
Liga juniorů U19 Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín 53:54 (10:8, 23:24, 39:40). Sestava Chomutova: Boyko 35, T. Morávek 10, Pacák 3, Rola 2, Trandafír 2, Petrek 1, Kopenec, Pova.