Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti 0
Klatovy 0

Naši kadeti U17 bojují o postup do finálové skupiny ligy a aby měli jistotu, musejí oba sobotní zápasy vyhrát. První proti Klatovům se jim pod tíhou důležitosti příliš nepovedl herně, naštěstí výsledkově ano. Po prohrané první čtvrtině dokázali vedení překlopit na svou stranu, zlomit odpor houževnatého soupeře ale nikoliv. Ve třetí čtvrtině vedli už o deset bodů, Klatovy ale ve čtvrté vyrovnaly, a tak se Levharti až do závěrečného hvizdu obávali o vítězství. "První krok jsme úspěšně udělali, i když výkon nebyl optimální. Zápas jsme si zbytečně zdramatizovali občasným nedostatečným nasazením a slabou střelbou. Naštěstí jsme zvládli nervózní koncovku," oddechl si trenér Levhartů U17 Radek Holuša.
Liga kadetů U17 Levharti Chomutov - BK Klatovy 65:61 (10:14, 30:25, 52:45). Sestava Chomutova: Lisý 18, Hlava 17, Kovář 10, Kopenec 8, T. Morávek 6, Pacák 4, Zuska 2, Syrový, Mladý, F. Morávek, Jánský.